Pro uchazeče

o nas 1
Začněte hledat vhodnou pozici právě teď, nebo nám rovnou pošlete svůj životopis.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

Podrobně si prohlédneme váš životopis

Vámi odeslané informace se dostanou k našim konzultantům, kteří si prohlédnou vaše CV/ pracovní historii a vyhledají pro Vás vhodné pracovní nabídky a zaměstnavatele z Vašeho oboru.

Dáme Vám zpětnou vazbu

Do pěti pracovních dnů se Vám ozveme s informací, jakou pro vás aktuálně máme vhodnou pracovní nabídku, společně s podrobnostmi o pracovní pozici, na kterou byste mohli nastoupit. Vždy tak máte přehled o tom, co od budoucího zaměstnání můžete očekávat.

Domluvíme si s Vámi schůzku

Probereme s vámi pracovní nabídky. Setkání s Vámi nám pomůže Vás poznat jak po profesní stránce, tak i po stránce lidské.  Probereme s Vámi nejen všechny vhodné pracovní nabídky, ale i další možnosti naší spolupráce. Vaše schopnosti následně představíme potenciálním zaměstnavatelům a budeme Vám k dispozici v průběhu celého výběrového řízení.

o nas 3
Business handshake of two men demonstrating their agreement to sign agreement or contract between their firms, companies, enterprises

Absolvujete pohovor

Pokud Váš životopis/CV zaujme kromě nás i potenciálního zaměstnavatele, obratem Vám u něj domluvíme pohovor. Na pohovor u případných zaměstnavatelů Vás důkladně připravíme, a následně o Vás prezentujeme všechny důležité informace společnostem.

Podepíšete smlouvu

Pokud obstojíte i u pohovoru, Náš konzultant Vám následně pomůže vyjednat co nejlepší pracovní podmínky dle Vašich představ. Nic Vám nebude bránit podepsat smlouvu.